Výrobní pozice: apretážník, obráběč, apretážník obrobny

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za práci v požadovaném množství a kvalitě
  • zodpovědnost za dodržování technologických a pracovních postupů
  • Apretážník
    • kontrola odlitků (vady lití, střihu a rozměru)
    • odstraňování vad a otřepů na odlitcích pomocí ručních nástrojů a strojů
  • Obraběč
    • obrábění odlitků (založení a upnutí dílu)
    • výměna nástrojů
    • kontrola obrobených kusů
  • Apretážník obrobny
    • kontrola obrobků (ofukovací a těsnící přípravky)
    • výstupní kontrola hotových výrobků a jejich správné označení a zabalení

Kvalifikace:

  • SOU
  • zkušenosti z automobilového průmyslu výhodou

Požadujeme:

  • práce ve směnném provozu
  • manuální zručnost, pečlivost a důslednost
  • spolehlivost, zodpovědnost a ochotu učit se novým věcem

Nabízíme:

  • rádi Vás na těchto pozicích zaučíme
  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)