Projektový technolog

Pracovní náplň:

  • zodpovědnost za přidělený projekt u daného zákazníka (počátek projektu, zahájení výroby a neustálé zlepšování)
  • vedení týmu a koordinace jeho činností
  • koordinace zavádění nových technologií
  • vypracovávání technologických postupů a zadávání požadavků
  • sledování a vyhodnocování průběhu projektu
  • spolupodílení se na neustálém zlepšování (snižování nákladů na výrobu, zvyšování produktivity práce, optimalizace výrobních časů,…)
  • spolupráce v rámci technické podpory při řešení reklamací, víceprací a pozastavené výroby

Kvalifikace:

  • SŠ/VŠ technického směru
  • komunikativní znalost NJ nebo AJ
  • znalost technické dokumentace
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • praxe v automotive výhodou
  • zkušenosti s řízením kolektivu výhodou
  • znalost systému řízení jakosti ISO TS 16949 výhodou
  • znalost MS Office a systém SAP výhodou

Požadujeme:

  • technické znalosti
  • přehled o výrobních technologiích a znalost strojírenského prostředí
  • komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • silná orientace na výsledky, proaktivní přístup
  • ochotu učit se nové věci, flexibilita a asertivita
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)