PROCESNÍ KONTROLOR – 3D měření

Pracovní náplň:

  • provádění 3D měření a zkoušek
  • zpracování výsledků měření
  • vytvoření a vyhodnocení protokolů 3D měření
  • uvolňování procesu výroby (obrobny)
  • příprava statistiky při nestabilitě výroby
  • zpracování dat a vedení příslušné dokumentace
  • podílení se na nápravných a preventivních opatřeních při řízení kvality

Kvalifikace:

  • SOU technického směru
  • znalost technické dokumentace (čtení a porozumění)
  • praxe v automotive výhodou
  • zkušenosti s 3D měřením výhodou
  • základní znalost AJ nebo NJ výhodou
  • znalost systému řízení jakosti ISO TS 16949 výhodou
  • znalost práce na PC

Požadujeme:

  • technické znalosti a myšlení
  • ochota pracovat ve směnném provozu
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochotu učit se nové věci, flexibilita
  • schopnost pracovat v týmu

Nabízíme:

  • podporu odborného vzdělání a osobního rozvoje
  • zázemí stabilní nadnárodní společnosti
  • zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasových a sportovních aktivit, atd.)